چالش ده تا کار قبل از مُردن!! میگم حالا واجب بود توی این شرایط کرونایی و ترس از اینکه نکنه کرونا گرفته باشم این چالش برگزار بشه؟! لابد واجب بوده دیگه. بگذریم!

من خیلی کارا دوست دارم انجام بدم که خب سخته توی ده تا خلاصه ش کرد ولی خب چون چالش اینطور میخواد باید بگم که ده تا کاری که دوست دارم انجام بدم باید به ترتیبی که نوشتم اتفاق بیوفته وگرنه خاصیت خودشو از دست میده :)

۱. ازدواج کنم (با شخصی خاص)
۲. به زبان کره ای مسلط بشم! (الانم تا حدودی دارم خوب پیش میرم فقط سخته خداییش!) 
۳. یه سفر یکی دوماهه داشته باشم به کره! (از این تورهای ۹ روزه خوشم‌ نمیاد. آدم کمه کم باید دو ماه اونجا باشه تا سیر بشه. فقط موندم با کدوم پول؟!)
۴. بازیگرای محبوبمو از نزدیک ببینم و یه ناهار مهمونشون باشم! (اونقدر پولدار هستن که دیگه یه ناهار بتونن منو دعوت کنن!)
۵. اولین بچه م دختر باشه ترجیحا! 
۶. بتونم درسمو توی رشته زیست شناسی ادامه بدم و توی یکی از آزمایشگاه های ژنتیک کار کنم! 
۷. دومین بچه م پسر باشه! 
۸. توی یکی از این انجمن های نجوم مشغول شم و عضو ثابتشون باشم و چیزای زیادی یاد بگیرم! 
۹. سومین بچه م هم دختر باشه :)
۱۰. عاقبت بخیر شم و مرگ راحتی داشته باشم!

واقعا چیزهایی که دوست داریم انجام بدیم اونقدرا هم عجیب غریب نیس که نشه بهشون رسید اما متاسفانه یه مسائلی پیش میاد که اکثرشون در حد آرزو باقی میمونن. مثلا تا همین چند وقت پیش کی میدونست ممکنه تنها خواسته مون این روزا این باشه که کرونا نگیریم و زنده بمونیم؟! بقیه ی خواسته هامونم همینجوری یهویی جاشونو میدن به چیزایی که فکرشو هم نمی کنیم. هییییییی روزگار.

+ با تشکر از آقای

محسن رحمانی

مشخصات

آخرین جستجو ها