۱. خب البته که رتبه ی کنکور شخصیه و از قدیم گفتن هرچه رتبه بیشتر شخصی تر!wink ولی اگه کسی پیدا بشه که درست یک هفته مونده به کنکور، فقط یه دور سوال های سه سال قبل رو تمرین کنه و سرکار هم بره و همسن منم باشه و بعدش رتبه ی ۱۶ هزار بیاره هرگز به رتبم افتخار نخواهم کرد و پنهانش خواهم کرد و اصلا واسه همیشه کنکور رو میبوسم kissمیذارم کنار! هنریه واسه خودش. یعنی تو نوع خودش بی سابقه س! راضی ام از خودم.blush
۲. واسه پست قبلی عاشق اون دو نفری شدم که پستم رو پسند نکردنno. یعنی قشنگ نشون دادن که از پستم (احتمالا اون قسمت که راجع به همسر کره ایمheart نوشتم) خوششون نیومده هیچ، یکمم حالشون بهم خورده! راضی ام ازشون! 
۳. چند روزه هوای تبریز عجیب سرد شده. یعنی وسط مرداد ماه هم باشیم و یهو برف بیاد خیلی تعجب نمی کنیم! ولی خب خداروشکر این هوای سرد باعث شده دیگه برق ها رو قطع نکنن و منم با خیال راحت بشینم کنار بخاری فیلمامو تماشا کنم :) راضی ام ازش! 
۴. این روزا دلم بدجور هوای یه دوستی رو کرده، دو دلم که بهش پیام "آیا بدم؟! آیا ندم؟!" از اوناش نیست که پررو بشه ولی خب اون پیام بده دیگه چرا من پیش قدم شم؟! اینو دیگه اصلا ازش راضی نیستم! angry
۵. بیان چرا اینجوری شده؟! ایده ی کی بود؟! هه هه شکلکاروlaugh
۶. اینو بعدا می نویسم! :)
۷. اینم الکیه فقط چون عدد هفت رو دوست دارم خواستم باشه cheeky

مشخصات

آخرین جستجو ها